Rada Programowa

 • Paweł Płowiec

  Paweł Płowiec /Personit

  Ścieżka: No Code + AI
  CEO agencji low-code Personit. Założyciel społeczności discord NO-CODE STARTER. Doświadczony UX Designer i No-code Developer. Pasjonata startupów oraz kreowania i testowania nowych rozwiązań. Partner i sponsor inicjatyw startupowych takich jak Great Pitch Contest Wolves Summit oraz Pitch Me Baby Accelpoint.
 • Piotr Bombol

  Piotr Bombol /adaily

  Ścieżka: No Code + AI
  Obecnie Founder w adaily – platformie oferującej narzędzia AI dla marketerów. Związany z branżą marketingową od 10 lat. Z wykształcenia ekonomista, zdobywca nagrody Prezesa NBP za pracę ekonometryczną. W swojej karierze początkowo pracował w sieciowych agencjach (DDB, Deloitte Digital), następnie stworzył Gameset, pierwszą agencję gaming marketingu, gdzie odpowiadał za rozwój biznesu, tworzenie strategii dla klientów oraz budowanie wizerunku na zewnątrz. Związany z agencją był przez sześć lat, w tym czasie zdobył ponad 50 nagród reklamowych, w tym złote Cannes Lions, złote europejskie i polskie Effie, złote europejskie i polskie MIXX Awards. Prelegent na konferencjach branżowych w Polsce i za granicą. W latach 2019-2022 członek Komitetu Organizacyjnego Effie Awards Polska.
 • Łukasz Bujło

  Łukasz Bujło /coffee&force

  Ścieżka: Low Code
  Łukasz Bujło - na co dzień Salesforce Senior Business Architect. W Salesforce od ponad 8 lat na różnych stanowiskach – developer, analityk biznesowy czy devops. Lider największego Salesforce Trailblazer Community we Wrocławiu. Założyciel fundacji i redaktor naczelny coffee & force - pierwszego portalu internetowego o technologii i ekosystemie Salesforce w Polsce. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
 • Michał Guzowski

  Michał Guzowski /Developico

  Ścieżka: Low Code
  Ekspert i entuzjasta nowych technologii. Ścieżkę kariery w IT rozpoczął w 2012 roku jako programista, by następnie zdobyć doświadczenie jako konsultant, architekt i team leader. W 2020 założył i objął rolę CEO dwóch spółek technologicznych zajmującymi obszarami Transformacji Cyfrowej, Automatyzacji, Integracji i Zrównoważonego rozwoju: Developico oraz Akademii Aplikacji. Wykładowca, członek rad programowych, prelegent, współzałożyciel pierwszej społeczności Power Platform w Polsce, od 2020 rokrocznie odznaczany tytułem Microsoft Most Valuable Professional. Jest także inicjatorem konferencji NoCodeDays – pierwszego w Polsce wydarzenia skupiającego entuzjastów, citizen developerów i ekspertów No-Code i Low-Code w Polsce. Aktywny na LinkedIn. Swoje luźne przemyślenia spisuje na swoim blogu https://michalguzowski.pl/. Prywatnie ojciec dwóch synów, mąż, gracz komputerowy i zagorzały słuchacz audiobooków. Dookoła IT interesuje się modelami biznesowymi, sprzedażą, startupami, psychologią i zarządzaniem.
 • Anita Przybył

  Anita Przybył /Soft-skills.pl

  Ścieżka: Zmiany
  Trenerka biznesu z doświadczeniem na sali szkoleniowej od 2006 roku. Uczestniczka wielu szkoleń doskonalących metody pracy z ludźmi oraz wspierających ich rozwój, m.in. Szkoły Coachingu, Szkoły Trenerów Biznesu, Racjonalnej Terapii Zachowań, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Przez kilka lat odpowiadała za szkolenia pracowników w międzynarodowej korporacji. Aktualnie trener freelancer. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych w biznesie, m.in wspiera liderów w zakresie kompetencji miękkich. W swoich szkoleniach stawia na naukę przez doświadczenie, kładąc nacisk na interaktywne, warsztatowe formy nauczania oraz intensywny trening umiejętności. Współorganizatorka i trenerka warsztatów Soft Skille Dla Programistów.
 • Beata Mosór

  Beata Mosór /Mosor.pl

  Ścieżka: Zmiany
  Ma ponad 17 lat doświadczenia w produktach i usługach digitalowych w obszarach #marketing #strategia #leadership. W tym czasie budowała marketing w nazwa.pl (od 100k do 1 mln klientów), stworzyła leanową agencję strategiczną Project: People (ponad 180 klientów z 18 krajów w 5 lat) i współpracowała z globalnymi markami (np. Sabre, Google for Developers). Aktualnie buduje firmę ProEco Leaders, która skupia się na transformacji organizacji do progresywnego modelu zarządzania opartego o pryncypia zrównoważonego rozwoju, Lean'owych metodyk i szeroko pojętej inkluzywności. Osoby, które pracują z Beatą, podkreślają jej łatwość do tworzenia modeli, frameworków, procesów biznesowych (jestem autorką m.in. Values Poker, Lean Marketing Sprint, UVP Comms Canvas). Lubi dzielić się wiedzą w ramach konferencji i warsztatów np. Lean Startup Days Paris, VC night by Viva Technology, Open Living Lab. Jest autorką eseju, który znalazł się w książce The LiGHT Book (obok autorów takich jak m.in. Cialdini, Zimbardo).