Prelegenci

 • Artur Adamczyk

  Artur Adamczyk /Artur Adamczyk ActiveADS

  Weteran wprowadzania produktów na rynek i szybkiej ścieżki wzrostu bez zewnętrznego finansowania.Zwolennik podejścia Lean Startup z 90% skutecznością w osiąganiu sukcesu rynkowego. Pomimo pracy w szerokopojętym IT od blisko 15 lat, nie potrafi kodować ponad podstawy. 
 • Dagmara Anuszczyk

  Dagmara Anuszczyk /Volvo Polska

  Nazywam się Dagmara Anuszczyk i pomagam zamienić suche dane w wartościowe informacje biznesowe!Co to tak naprawdę oznacza?✔️ Pracuję jako Data Analyst i pomagam zrozumieć analizę danych.✔️ Od ponad 7 lat mam do czynienia z danymi. Pracowałam na stanowiskach związanych z zarządzaniem bazami danych, analizami.✔️ W 2020 roku założyłam bloga i grupę na FB. Piszę tam o tym, co należy wiedzieć, żeby pracować z danymi w IT.✔️ Prowadzę społeczność edukacyjną z zakresu analizy danych - 🦸 Data Heroes.✔️ Zbudowałam społeczność Power BI Polska, w której znajduje się już ponad 4 200 użytkowników tego narzędzia. danych. 
 • Piotr Bombol

  Piotr Bombol /adaily

  Obecnie Founder w adaily – platformie oferującej narzędzia AI dla marketerów. Związany z branżą marketingową od 10 lat. Z wykształcenia ekonomista, zdobywca nagrody Prezesa NBP za pracę ekonometryczną. W swojej karierze początkowo pracował w sieciowych agencjach (DDB, Deloitte Digital), następnie stworzył Gameset, pierwszą agencję gaming marketingu, gdzie odpowiadał za rozwój biznesu, tworzenie strategii dla klientów oraz budowanie wizerunku na zewnątrz. Związany z agencją był przez sześć lat, w tym czasie zdobył ponad 50 nagród reklamowych, w tym złote Cannes Lions, złote europejskie i polskie Effie, złote europejskie i polskie MIXX Awards. Prelegent na konferencjach branżowych w Polsce i za granicą. W latach 2019-2022 członek Komitetu Organizacyjnego Effie Awards Polska.
 • Dominika Bucholc

  Dominika Bucholc /Dominika Bucholc Consulting

  Konsultantka, projekt managerka i marketerka. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze strategii oraz digital marketingu, które zdobywała współpracując z wieloma wiodącymi markami na całym świecie. Jako entuzjastka technologii naukowo zajmuje się badaniem sztucznej inteligencji oraz ekonomią behawioralną. Aktualnie łączy biznes i technologie, prowadząc firmę zajmującą się doradztwem i szkoleniami w zakresie AI i strategii. 
 • Arkadiusz Chodorowski

  Arkadiusz Chodorowski /Capgemini

  Jestem związany z IT już ponad 20 lat, w przeszłości developer wielu platform. Obecnie architekt w największym w Europie projekcie SFDC w branży automotive. W Capgemini odpowiedzialny za tematy LowCode, założyciel teamów MuleSoft i PEGA, aktywnie kontrybuujący rownież w tematach SFDC DevOps
 • dr Maciej Chrzanowski

  dr Maciej Chrzanowski /MECH SP. Z O.O.

  Menedżer projektów IT z 12-letnim doświadczeniem (DevOps, ITIL, MoR, MoV, AgilePM, PRINCE2, P3O, MoP, MSP, IPMA C). Zwiększa produktywność ludzi i firm poprzez szkolenia i konsulting w tematyce generatywnej sztucznej inteligencji i no-code automation.
 • Daria Ciurko

  Daria Ciurko /Sii

  Z wykształcenia inżynier elektrotechniki. Uważa, że przeznaczenia się nie oszuka, dlatego zawodowo od projektowania instalacji elektrycznych i desktop publishingu powróciła do testów. Aktualnie Test Development Engineer w Sii. Certyfikowany Tosca Test Architect i tester ISTQB. Zajmuje się automatyzacją testów z użyciem Tricentis Tosca oraz wdrażaniem tego narzędzia u klientów. Uważa, że największą wartością w każdym projekcie są ludzie – dlatego została mentorem i wspiera pracowników Sii w ramach wewnętrznej „Szkółki Tosca”. Po pracy współorganizuje spotkania meetupu testerskiego ŁuczniczQA, obmyśla wakacyjne trasy, poluje na ghule i kikimory.
 • Łukasz Falaciński

  Łukasz Falaciński /Developico

  Jestem trenerem i konsultantem zajmującym się zawodowo technologiami Microsoft. Od 2006 roku posiadam tytuł Microsoft Certified Trainer. Zdobyłem także wiele certyfikatów i tytułów. Od 2009 roku współtworzę firmę Infowave, która powstała, aby wykorzystywać w praktyce doświadczenie i wiedzę. Pomagam klientom planować, wdrażać i utrzymywać rozwiązania szeroko rozumianej pracy grupowej (SharePoint, Office 365, Power Platform, Azure). Prywatnie jestem mężem cudownej żony i ojcem trójki wspaniałych dzieciaków.
 • Agata Furmaniak

  Agata Furmaniak /AkzoNobel

  Ekspertka ds. Usprawnień procesów z 3-letnim doświadczeniem w Continuous Improvement. Black Belt Six Sigma. Trenerka z zakresu Agile i Continuous Improvement. Zbyt długie spotkania kończy jednym krótkim stwierdzeniem "do brzegu". Łączy doświadczenie z zakresu BI i tworzenia raportów ze sprawnym prowadzeniem globalnych inicjatyw. Aktywna w życiu swoich organizacji - Przewodnicząca Komisji Świadczeń Socjalnych i Prezes wewnętrznej organizacji Your AkzoNobel, mającej na celu inicjowanie i wzmacnianie współpracy pracowników z różnych działów AkzoNobel. Prywatnie wielbicielka psów, Wiedźmina i Pokemonów.
 • Wiktor Grodowski

  Wiktor Grodowski /Pegasystems

  Zanim przeniosłem się do świata low-code spędziłem ponad 12 lat w świecie testowania i automatyzacji testów oprogramowania, świadcząc usługi na rzecz największych światowych firm z branż medycznych, finansowych i zbrojeniowych. Oprócz tego uczestniczyłem w wielu konferencjach branżowych zarówno jako wystawca, jak i prelegent oraz współorganizator. Obecnie jestem członkiem zespołu wspierającego dział sprzedażowy Pegi, wyposażając go we wszelkie niezbędne narzędzia aby skutecznie prezentować nasze rozwiązania klientom, oraz umożliwić im osiągnięcie pełni możliwości związanych z technologiami LowCode i GenerativeAI.
 • Michał Guzowski

  Michał Guzowski /Developico

  Ekspert No-Code. Inicjator i współorganizator konferencji No Code Days, a także inicjator, członek rady programowej i wykładowca studiów “No Code Developer” na Politechnice Warszawskiej. Współzałożyciel i CEO Developico oraz NoCodeMasters (Akademia Aplikacji). Swoją ścieżkę kariery w IT rozpoczął w 2012 roku jako programista, by następnie zdobyć doświadczenie jako konsultant, architekt i team leader. W 2020 założył i objął rolę CEO dwóch spółek technologicznych zajmującymi obszarami Transformacji Cyfrowej, Automatyzacji i Integracji. 3-krotnie nagrodzony tytułem Microsoft MVP (Most Valuable Professional) w obszarze Business Applications. Wielokrotny prelegent oraz członek rad programowych na czołowych konferencjach IT w obszarze No Code i Low Code, współzałożyciel pierwszej społeczności Power Platform w Polsce. Swój biznesowy profil prowadzi na LinkedIn: www.linkedin.com/in/abcguzowski.Z kolei prywatny profil na blogu: https://michalguzowski.pl/. Prywatnie ojciec dwóch synów, mąż, gracz komputerowy i zagorzały słuchacz audiobooków (50+ rocznie).W dziedzinie IT interesuje się modelami biznesowymi, strategią, sprzedażą, marketingiem, startupami, psychologią i zarządzaniem. W działaniu kieruje się impaktem wspartym modelem biznesowym, w myśleniu stoicyzmem i długofalową korzyścią.
 • Nina Jachna

  Nina Jachna /Salesforce

  Solution Engineer/Presales Consultant w Salesforce. 10x certyfikowany specjalista i consultant Salesforce. Odkąd dołączyła do firmy ponad 3 lata temu, Nina miała okazję wspierać firmy w segmentach SMB, mid-market i enterprise w regionach CEE oraz DACH. Profesjonalnie specjalizuje się w branży produkcyjnej, do tego interesuje się digitalizacją, przywództwem i równouprawnieniem.
 • Błażej Jamróz

  Błażej Jamróz /Capgemini

  W trakcie mojej 16-letniej kariery w IT, spędziłem ponad 10 lat pracując przy rozwiązaniach Low Code. Zanim zacząłem pracę w Capgemini, przez wiele lat pracowałem dla Pega w Amsterdamie, gdzie byłem odpowiedzialny sa pre-sales w krajach Beneluksu i częściowo Nordyckich. Obecnie pracuje w Capgemini we Wrocławiu, gdzie jestem odpowiedzialny za rozwój naszego biznesu Pega w Europie Wschodniej, Środkowej i części krajów Europy Zachodniej.
 • Agnieszka Jurczak-Dziełak

  Agnieszka Jurczak-Dziełak /Xebia

  Cześć, nazywam się Agnieszka Jurczak – Dziełak i jestem HRBP w Xebii Polska (www.xebia.com). Obszary, szczególnie mi bliskie to: L&D, Coaching, Kultura organizacyjna. Mam blisko 20 lat doświadczenia, jeśli chodzi o prowadzenie coachingu, budowanie i prowadzenie zespołów coachów wewnętrznych oraz wspieranie wdrażania kultury coachingowej wewnątrz organizacji. Jestem współzałożycielką i współwłaścicielką Akademii Coachingu Biznesowego ACC (www.acacc.pl). Akademia to kompletny program, który pomaga rozwijać kompetencje liderskie i coachingowe, uzyskać akredytację ICFu oraz przygotowuje uczestników do efektywnej pracy z klientami (zarówno w coachingu wewnętrznym, jak i zewnętrznym). Jest dedykowana przede wszyskim liderom stosującym  styl angażujący, wzmacniający samodzielność i odpowiedzialność, trenerom-coachom wewnętrznym i HR ekspertom, którzy na co dzień wspierają biznes i menedżerów w ich pracy. Program otrzymał zewnętrzną akredytację przyznaną przez ICF w 2015 roku (ACSTH). Jestem też Mentorem dla innych coachów i posiadam certyfikat coacha na poziomie MCC, czyli Master Certified Coach: https://coachingfederation.org/credentials-and-standards/credentials-paths Jako ekspert z obszaru L&D i Coachingu, byłam odpowiedzialna za tworzenie i prowadzenie programów coachingowych, warsztatów rozwojowych na wszystkich poziomach organizacji, na przykład treningów dla liderów IT, eksperów, coachów wewnętrznych. Cieszę się na nasze pierwsze spotkanie. Do zobaczenia niebawem😊
 • Magdalena Kączkowska

  Magdalena Kączkowska /Avanade

  Z analityką danych związana jestem od 15 lat, w tym od 2020 roku z Power Platform, zaczynając od ścieżki BI. No-code i low-code to moim zdaniem najskuteczniejsze rozwiązania dla obecnych potrzeb przedsiębiorstw w zakresie niedoborów IT. Swoją drogę mogę opisać jako od Citizen Developera do Power Platform Developera dzięki praktyce, kursom i samodoskonaleniu zwieńczonemu zdobyciem certyfikatów MS PL-900, PL-100, PL-300, PL-400. Od ok 2 lat związana jestem m.in ze społecznością #PowerPlatformPolska. Bliskie mi: #WomenInTech #PowerAddict #PowerEnthusiast #SharingIsCaring #PowerPlatformDeveloper #TogetherWeCanDoMoreAndGrowBetter.Prywatnie: Mama 3 cudnych Bombli, Żona i PowerGirl w wydaniu Day by Day ;)
 • Adam Kaniasty

  Adam Kaniasty /A{P}PI

  Jestem studentem data science na Politechnice Warszawskiej z silnym doświadczeniem w projektowaniu front-endu, ze specjalnością w TypeScript, React i innych technologiach webowych. Miałem okazję pracować nad indywidualnymi modelami sztucznej inteligencji, zdobywając cenne doświadczenie w tej dziedzinie. Obecnie od roku jestem zatrudniony w firmie Nokia jaka ML inżynier. Obecnie skupiam się głównie na rozwoju w obszarze inżynierii promptów AI tekst-obraz.
 • Jakub Kątny

  Jakub Kątny /Britenet

  Lider technologiczny Salesforce z wieloletnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowych zespołach. Swoją przygodą z technologią Salesforce rozpoczynał ponad 5 lat temu od roli Junior Salesforce Developer. Jako Salesforce Technical Leader odpowiedzialny za kierowanie projektami wdrożeniowymi, zarządzanie zespołami deweloperskimi i zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań Salesforce. Ponadto, prowadzi szkolenia Salesforce, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.W swoim portfolio posiada wiele udanych projektów wdrożeniowych dla organizacji non-profit, gdzie wdrożył Salesforce i pomógł w zwiększeniu ich efektywności i skuteczności w realizacji celów biznesowych. Wysoce ceniony przez swoich klientów za swoją profesjonalną postawę, umiejętności techniczne oraz zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb.Posiadacz bogatego doświadczenia w pracy z różnymi narzędziami i technologiami Salesforce, co więcej jest aktywnym autorem publikacji na portalu Linkedin oraz w prasie związanej z branżą IT.
 • Adam Kierzkowski

  Adam Kierzkowski /Pretius Low-code

  Zawodowo jestem Oracle APEX Developerem. Czerpię satysfakcję z tworzenia intuicyjnych i ergonomicznych aplikacji skrojonych do potrzeb klientów. Przekazuję swoją wiedzę na konferencjach, uczelni WIT oraz internetowym kursie, który udostępniam na Youtube. Tworzę również wtyczki do APEXa.W wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe, oglądać seriale i czytać książki.
 • Norbert Kilen

  Norbert Kilen /On Board Think Kong

  Strateg w On Board Think Kong, agencji specjalizującej się w działaniach content marketing, SEO, social media, PR. Z branżą marketingową związany od ponad 20 lat, współautor wielu publikacji, z wykształcenia automatyk, pasjonat narzędzi no-code, które stara się wdrażać w codziennych pracach agencji. https://www.linkedin.com/in/norbertkilen/?originalSubdomain=pl
 • Bartosz Kostarczyk

  Bartosz Kostarczyk /A{P}PI

  Drogę z programowaniem webowym zacząłem 8 lat temu, 2 lata temu zagłębiłem się pierwszy raz w koncept mitycznego AI, a teraz mam już półroczne doświadczenie komercyjne w Prompt Engineering-u, Rynku Platfrom AI oraz Integracji. Wiele nagród naukowych i programistycznych doprowadziły mnie na świetne studia Management and Artificial Inteligence na Akademii Leona Koźmińskiego. Teraz po ponad pół roku walidacji i analizy pomysłu będę wraz z zespołem A{P}PI otwierał jego beta testy.
 • Michał Krezymon

  Michał Krezymon /PwC Polska

  Michał to konsultant techniczny z ponad 4-letnim doświadczeniem w branży IT zebranym w PwC CTech. W tym czasie miał on okazję pracować z różnymi technologiami, chociaż od niemal 3 ostatnich lat skupia się na rozwiązaniach opartych na Power Platform. W codziennej pracy Michał bierze aktywny udział w różnych etapach procesu wytwarzania oprogramowania: wciela się w rolę analityka podczas zbierania wymagań, odpowiada za projekt/architekturę rozwiązania, a także przeprowadza implementację i wdrożenie. W razie potrzeby prowadzi także mentoring i szkolenia zarówno dla wewnętrznego zespołu, jak i pracowników po stronie klienta, celem dzielenia się wiedzą i szerzenia koncepcji Citizen Development. Pomimo możliwości pracy z różnymi komponentami Power Platform i powiązanymi technologiami, takimi jak Teams czy Sharepoint, obszarami specjalizacji Michała są rozwiązania tworzone przy użyciu Power Apps (zarówno canvas, jak i model-driven), Power Automate cloud flows, Dataverse, Power Fx oraz Custom Pages. Swoją wiedzę i umiejętności może poprzeć 6 oficjalnymi certyfikatami Microsoft.
 • Paweł Król

  Paweł Król /Pegasystems

  Cześć! W branży jestem prawie 20 lat, obecnie kieruję zespołem konsultantów ds. transformacji cyfrowej Pegasystems, gdzie pracuję również jako Lead System Architect. Nasze wdrożenia LowCode działają w 80% instytucji indeksu S&P - TOP500 największych firm US; i przykładowo: zapewniają 80 milionów USD oszczędności rocznie w największym banku w Holandii. Liczby przywołuję tylko po to, aby pokazać, że LowCode w wersji Enterprise jest rzeczywistością i ma się bardzo dobrze. Zaczynałem jako programista Delphi (można powiedzieć, że był to LowCode), kolejno była Java EE, gdzie po kilku latach przeszedłem na Pega i nie zamierzam tego zmieniać. LowCode daje mnóstwo satysfakcji, wyzwań ale również możliwości rozwoju. Prywatnie: mąż, ojciec, pasjonat różnych aktywności outdoorowych. Wyznawca motto: istnieje życie poza pracą, a dzięki LowCode jest go jeszcze więcej!
 • Szymon Krzepkowski

  Szymon Krzepkowski /Developico

  Delivery Manager i Architekt IT z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektach na styku IT i biznesu. Z sukcesem realizujący projekty z użyciem metodyk zwinnych. Ekspert z zakresu optymalizacji procesów po stronie IT (ITIL® Intermediate Certificate), oraz biznesu (Six Sigma Green Belt). Architekt rozwiązań   (Microsoft Certified: Power Platform Developer Associate, Microsoft Certified: Dynamics 365 Sales Functional Consultant Associate, ServiceNow – CIS ITSM,  Automataion Anywhere Certified Master RPA). Jego zainteresowania związane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii do transformacji organizacji   
 • Łukasz Kuchna

  Łukasz Kuchna /Automation House

  Mając 25 lat, uruchomiłem pierwszy, własny biznes. Brakowało mi wiedzy i narzędzi do zarządzania dynamicznym wzrostem. Marzyłem o możliwościach, które dziś oferuje technologia. To, co kiedyś wydawało mi się science fiction, dziś jest na wyciągnięcie ręki. Nieco starszy przekuwam to marzenie i zainteresowanie na praktykę, będąc liderem obszaru Growth pierwszego Automation House w Polsce. Specjalizuję się w łączeniu technologii z biznesem. Moje doświadczenie w prowadzeniu firmy i pracy dla firmy pozwala mi dostrzegać praktyczne rozwiązania dla każdego. Posłuchaj mojej prezentacji na No Code Days, a pokażę Ci jak odnaleźć się w skomplikowanej technologiczno-biznesowej dżungli.
 • Damian Lemczak

  Damian Lemczak /Avenga

  Entuzjasta Power Platform wcześniej związany z branżą produkcyjną i logistyczną. Pomagam w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych przy pomocy narzędzi low-code.
 • Karol Maj

  Karol Maj /ERPSPACE

  Założyciel ERPSPACE platformy low-code. Współwaściciel spółek technologicznych takich jak American Systems i Selly. Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT. W trakcie kariery współpracował m. in. z Polską Akademią Nauk, Uczelniami, Ministerstwami, Urzędami Wojewódzkimi i Miejskimi oraz rzeszą klientów komercyjnych.
 • Alicja Majewska

  Alicja Majewska /AkzoNobel

  Regionalny Manager ds. Usprawnień procesów i Globalny Manager ds. Usprawnień Finansów z 10-letnim doświadczeniem w Continuous Improvement. Black Belt Six Sigma. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, znana pod pseudonimem "czołg". Powtarza zawsze, że jak się nie da drzwiami, trzeba próbować oknem. Ma na koncie oszczędności rzędu miliardów euro i wiele projektów zakończonych sukcesem. Spędziła lata w consultingu, windykacji, nieruchomościach i logistyce. Nie bierze nic za pewniaka bez danych i faktów. Coach projektów Yellow i Green Belt Six Sigma, trener tematów około-usprawnieniowych. Miłośniczka Włoch i pięknych wnętrz, założycielka mniejszych i większych biznesów.
 • Wojciech Mamys

  Wojciech Mamys /Sii

  W IT początkowo Java developer, następnie Scrum Master, a od kilku lat niezmiennie Test Development Engineer. W pracy stara się działać i rozwijać w myśl zasady ""coś o wszystkim, wszystko o czymś"", skutkiem czego napisał własną grę mobilną w C#, stawiał rozbudowane serwisy REST'owe w Javie, pracował przy automatyzacji testów w JS'ie, a teraz z chęcią poszerza swój stack technologiczny o rozwiązania no-code. Współorganizuje bydgoski meetup testerski ŁuczniczQA. Po pracy tworzy poradniki o tym jak odnaleźć się w Night City, albo kreatywnie unikać zombie w Villedor oraz regularnie zwiedza Górniczą Dolinę, Tamriel, Azeroth i inne światy fantasy."
 • Jacek Nowak

  Jacek Nowak /zu.agency

  Multidyscyplinarny projektant, który wyspecjalizował się w narzędziach no-code do tworzenia kreatywnych stron internetowych, generatywnych i interaktywnych animacji z wykorzystaniem AI. Absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Head of Design and Development w gdańskiej zu.agency. Współtworzył projekty zarówno dla dużych biznesów oraz instytucji kultury.
 • Maria Nowicka

  Maria Nowicka /Developico

  Psycholożka rozwiązująca problemy w IT. Po dwuletnim rozwoju w obszarze marketingu w międzynarodowych korporacjach odnalazła się jako Konsultantka Power Platform. W swojej pracy skupia się na rozwiązywaniu problemów i bolączek, uwzględniając przy tym i priorytetyzując oczekiwania oraz satysfakcję klienta. Tworzy aplikacje i rozwiązania oparte na low code i no code oraz zarządza projektami, by gładko dopłynęły do celu (lub deadline’u). Najbardziej ceni otwartą komunikację, dobry UX i empatię. Jest matką stanowczo za dużej ilości futrzanych zwierząt.
 • Dawid Ostręga

  Dawid Ostręga /Leaders Island

  Najlepszy trener wśród manedżerów i odwrotnie. Menedżer z 20-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Obecnie jest mentorem w Leaders Island, wcześniej z sukcesem zajmował się zarządzaniem spółek i budowaniem zespołów w firmach takich jak m.in. IBM, Shell Energy, Amazon, SolarWinds, SKK S.A, SG Digital i EPAM Systems. Równocześnie jest trenerem futbolu amerykańskiego krakowskiej drużyny Kraków Football Kings, z którą zdobył dwa złote medale mistrzostw polski. Jako trener duży nacisk kładzie na rozwój młodzieży oraz mocno wspiera lokalne aktywności społeczne.O jego osiągnięciach i sukcesach można przeczytać na: https://www.linkedin.com/in/ostregaJest również wykładowcą w Talent Management in Tech Companies na AGH, oraz studiach executive MBA i MBA na krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym, i gdańskim Merito.  Dawid jest także harcmistrzem, gdzie oprócz funkcji w Głównej Kwaterze Harcerzy, poprowadził dwie drużyny do zwycięstwa na VI i VII światowym zlocie ZHP dz. pgK.Bierze udział w licznych wystąpieniach. Specjalizuje się w prelegencjach, które dotyczą budowania zespołów oraz z wprowadzania nowych procedur organizacyjnych.  Mocnym punktem są także wystąpienia motywacyjne, w których demonstruje połączenia świata biznesu i sportu  Tematyka jego prelekcji jest ściśle związana z jego doświadczeniami, pracą i pasjami.
 • Bartłomiej Pisz

  Bartłomiej Pisz /

  Od ponad 12 lat pomagam różnym przedsiębiorstwom osiągać sukcesy biznesowe poprzez wdrażanie systemów CRM jako architekt techniczny / senior developer. Początkowo były to systemy On-premises, a obecnie SaaS. Ostatnie 5 lat poświęciłem na poznawanie Salesforce'a, a w szczególności jego platformy integracyjnej - MuleSoft'a. W 2023 roku otrzymałem tytuł MuleSoft Mentora za swoje działania na rzecz MuleSoft Community. Moją pasją są wyprawy motocyklowe.
 • Tomasz Poszytek

  Tomasz Poszytek /KDW

  Wierzy w umożliwienie organizacjom bardziej wydajnej pracy, poprzez zwiększanie ich efektywności w drodze cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Posiada silne zaplecze analityczne, będąc analitykiem biznesowym od przez wiele lat. Ekspert w zakresie Power Platform (wyróżniony tytułem Microsoft Most Valuable Professional – MVP w zakresie Business Applications, właściciel licznych certyfikatów i tytułu Microsoft Certified Trainer – MCT). Posiada również duże doświadczenie w innych platformach do budowania procesów (m. in. Nintex czy Webcon). Stale się uczy, by być na bieżąco i móc dzielić się swoją wiedzą nie tylko z klientami, ale także z członkami społeczności. Tworzy procesy biznesowe i aplikacje, które użytkownicy mogą łatwo zaadoptować i szybko zrozumieć. Ogólnie rzecz biorąc, przekształca procesy, aby były łatwiejsze i bardziej niezawodne. Współorganizator konferencji Microsoft w Polsce oraz aktywny członek społeczności, bloger i międzynarodowy prelegent.
 • Krzysztof Rakowski

  Krzysztof Rakowski /eMAG, Nerd Management

  Krzysztof Rakowski jest doświadczonym liderem. Zaczynał w branży IT dwadzieścia lat temu jako webdeveloper. Obecnie jest dyrektorem pionu Supply Chain Management oraz warszawskim hubem IT firmy eMAG - lidera e-commerce w Europie południowo-wschodniej. Odpowiada za 9 zespołów developerskich i produktowych w dwóch krajach. W swojej pracy kieruje się transparencją i stawianiem człowieka na pierwszym miejscu. Uwielbia się uczyć i pomagać innym w rozwoju. Współprowadzi wideo podcast Nerd.Management, skierowany do świeżo upieczonych i przyszłych liderów w IT.
 • Marcin Ręgorowicz

  Marcin Ręgorowicz /Traple Konarski Podrecki & Partners

  Radca prawny i Managing Associate w Kancelarii Traple Konarski Podrecki & Partners. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej w zakresie branży IT i nowych technologii. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze prawnej wiodących polskich i międzynarodowych podmiotów przy zawieraniu oraz realizacji umów związanych z wdrażaniem, utrzymaniem i rozwojem zaawansowanych rozwiązań technologicznych i programistycznych.Obsługuje projekty w pełnym spektrum modeli biznesowych (w tym wdrożenia rozwiązań SaaS, PaaS i IaaS, systemów ERP czy systemów opartych na technologii blockchain oraz rozwiązaniach z zakresu sztucznej inteligencji). Jako jeden z pierwszych prawników w Polsce specjalizuje się w obsłudze prawnej systemów programistycznych w modelu low-code / no-code. Posiada również szerokie doświadczenie z zakresu prawa ochrony danych osobowych, postępowań sądowych oraz procesów due diligence związanych z przejęciami i przekształceniami spółek prawa handlowego.Prelegent na licznych szkoleniach i konferencjach branżowych. Regularnie publikuje artykuły o tematyce prawa nowych technologii i IT, w tym prawnych aspektów rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji (AI).Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych pt. „Prawo własności intelektualnej” w Katedrze Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie (w tym członek Komisji LegalTech) oraz Stowarzyszenia Prawa Nowych Technologii.Prawnik rekomendowany w międzynarodowym rankingu Legal500. Uzyskał certyfikat AgilePM Foundation w zakresie zarządzania projektami w metodykach zwinnych.https://pl.linkedin.com/in/marcinregorowicz
 • Paweł Rekowski

  Paweł Rekowski / eMAG, Nerd Management

  Człowiek wielu pasji i zawodów - Przedsiębiorca, Programista, Lider, Mówca, Trener, Podcaster oraz finalista konkursu IT Manager of Tomorrow Awards, a poza tym tata dwóch rozrabiaków, poszukujący skutecznych sposobów jak Czuć się, Wyglądać i Żyć #Lepiej. Od ponad 14 lat w branży IT - od początku związany z PHP. Pracował dla takich marek jak Oferia, Allegro czy BlaBlaCar. Obecnie Team Leader w eMAG. Miłośnik ostrych brzmień, skutecznej komunikacji oraz uświadamiania programistów ile kosztuje ich praca. Razem z Krzysztofem prowadzi wideo podcast Nerd.Management, skierowany do świeżo upieczonych i przyszłych liderów w IT.
 • Mieszko Rożej

  Mieszko Rożej /Nextview Consulting

  Dla Mieszka limitem jest tylko niebo. Konsultant Salesforce, menedżer zespołu, trener umiejętności miękkich. Związany z technologią Salesforce od ponad 5 lat, a z tworzeniem relacji w zespole i z klientem dwa lata dłużej. W wolnych chwilach znajdziecie go na szlakach górskich.
 • Bartosz Sobolewski

  Bartosz Sobolewski /PIRXON SA

  Kreator, innowator oraz Prezes Zarządu spółki PIRXON S.A. Odpowiadam za realizację strategii firmy i rozwój technologii RPA pod marką PirxonRobot. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów wytwarzania i wdrażania oprogramowania. Pasjonuję się weryfikacją nowych technologii w życiu codziennym.Za swój największy sukces uważam stworzenie firmy rozwijającej się w przyjaznej atmosferze.
 • Przemysław Staniszewski

  Przemysław Staniszewski /Pretius Low-code

  CEO i współzałożyciel firmy Pretius Low-code, Oracle ACE Pro, programista z ponad 15 letnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji i produktów dla międzynarodowych firm m.in. z branży finansowej, telco i medycznej.Prelegent na konferencjach w Europie i USA, m.in. ODTUG Kscope, APEX World, DOAG, APEX Connect, POUG, WDI.Ojciec trzech “smoków” :)
 • Igor Subocz

  Igor Subocz /zu.agency

  Founder i strateg zu.agency, wykładowca WSEI w Krakowie na kierunku "Budowa i utrzymanie aplikacji no-code", mentor w Talent Network oraz członek kapituły Top Influencer LinkedIn i społeczności Founders’ów. Współpracuje z magazynami “Marketing i Biznes” oraz “Koncept”, dla których tworzy eksperckie treści dotyczące m.in. produktów cyfrowych, marketingu i rozwoju biznesu z wykorzystywania AI oraz narzędzi no/low-code. Rozwijał się w środowisku korporacyjnym m.in. jako Key Account Manager (Carlsberg) oraz startupowym jako Head of Marketing polskiej spółki rozwijającej oprogramowanie VR w przemyśle (Dig In Vision). Dziś jego agencja dostarcza klientom top design oraz angażujące i konwertujące strony i aplikacje.
 • Michał Sukiennik

  Michał Sukiennik /personit

  Entuzjasta nowych technologii, COO agencji low-code Personit. Sponsor inicjatyw startupowych takich jak Great Pitch Contest Wolves Summit, Pitch Me Baby by Accelpoint, Startup Valley by WaysConf. Mentor startupów, z wykształcenia prawnik, doświadczenie zdobywał w renomowanych agencjach developerskich.
 • Dawid Szałański

  Dawid Szałański /KRUK S.A.

  W Kruk S.A. stawiamy na transformację cyfrową, gdzie obszar no-code jest jednym z kluczowych elementów tej strategii. Naszym głównym celem jest dostarczenie technologii jak najbliżej biznesu, tak aby umożliwić samodzielną automatyzację pracownikom poszczególnych obszarów. Podczas wydarzenia zaprezentujemy, jak można łączyć ze sobą dostępne technologie no-code wraz z możliwościami jakie daje nam AI, aby łamać bariery i przyspieszać rozwój biznesu.
 • Paweł Szczecki

  Paweł Szczecki /Predica / SoftwareOne

  Współzałożyciel firmy Predica. Kiedyś developer, architect, project manager aż w końcu operacyjnie zarządzający przedsiębiorstwem i dużymi projektami strategicznymi. Zainteresowany tematami przywództwa został coachem i mentorem liderów z branży IT wspomagając ich rozwój i budując z nimi efektywne zespoły.
 • Jacek Tomaszewski

  Jacek Tomaszewski /Indri Labs

  Tworzył strony jako full-stack od 8. roku życia. Zawodowo tworzył je jako freelancer przez dwanaście lat, a potem spędził jeszcze kilka w paru firmach software'owych, by dalej doszkolić się w swoim fachu. A wszystko po to, by w 2023... głupio mu było proponować klientom apki pisane "w starym stylu", podczas gdy no-code pozwala na ich tworzenie i utrzymanie znacznie szybciej i taniej? Obecnie mniej skupiony na technicznej czystości kodu, a bardziej na pragmatyzmie i budowie produktów.
 • Agata Trynkos

  Agata Trynkos /PwC Polska

  Agata jest Senior Power Platform Consultant w PwC. Przez niemal 4 lata zdobywała doświadczenie w pracy z różnymi elementami tej platformy. Jej głównym obszarem zainteresowań jest popularny pakiet Center of Excellence Starter Kit, który umożliwia organizacjom skuteczne wdrażanie i zarządzanie Power Platform. Agata posiada również umiejętności w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań Power Apps i Power Automate, a także w przenoszeniu ich pomiędzy środowiskami w optymalny sposób. Jej głęboka wiedza i umiejętności w dziedzinie Power Platform przyczyniają się do sukcesów projektów, którymi się zajmuje. Agata to zaangażowana, kreatywna i pełna pasji specjalistka, która zawsze dąży do osiągania optymalnych wyników dla swojego zespołu i klientów.
 • Danuta Trzaskowska

  Danuta Trzaskowska /Developico

  Magistra psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, która w swojej pracy badała związek między różnicami indywidualnymi, a postawami wobec przebranżowienia. Od ponad dwóch lat tworzy aplikacje i automatyzacje w Developico jako Power Platform Consultant, chociaż dzień przed podjęciem pracy klepała tabelkę w Excelu i prowadziła rozmowy rekrutacyjne, parząc weekendowo kawę. Pasjonatka UXa, niezauważenie umilającego życie oraz UI'a, zauważalnie przyjemnego dla oka (chociaż niewiele doświadczeń zastępuje uczucie komunikatu "Success" gdy przetestujesz flow). Prywatnie miłośniczka psychologii sądowej, Rzymu oraz swojego memiarskiego piesełka. 
 • Grzegorz Tukaj

  Grzegorz Tukaj /Grzegorz Tukaj

  Standaryzuje, tworzy i automatyzuje procesy biznesowe (marketing, sprzedaż). Dzięki doświadczeniu zarówno w eCommerce (B2C / B2B) oraz w usługach B2B, ma pełen przekrój procesów.
 • Tomasz Wesołowski

  Tomasz Wesołowski /Cluee.app

  Założyciel Cluee.app, platformy dla developerów do zarządzania projektami no-code. Wcześniej przez sześć lat pełniłem funkcję dyrektora generalnego i współzałożyciela Edward.ai, gdzie stworzyliśmy asystenta AI do wsparcia przedstawicieli sprzedaży terenowej. Przed tym, przez ponad dekadę byłem dyrektorem zarządzającym w Empathy-Internet Software House oraz pełniłem funkcję zarządzającego partnera i członka zarządu w Unity Group.Prywatnie interesuję się projektowaniem interfejsów użytkownika, przyszłością związaną z nowymi sposobami pracy oraz sposobem w jaki sztuczna inteligencja wpływa i będzie wpływać na nasze życie zawodowe.
 • dr Krzysztof Wojewodzic

  dr Krzysztof Wojewodzic /Escola

  dr Krzysztof Wojewodzic – wykładowca w obszarze IT i AI, prezes Escola S.A. W latach 2020-2023 kierował badaniami naukowymi nad AI za 28mln PLN. Prezes Escola S.A. – 10. najszybciej rosnącej spółki w Polsce (Deloitte Fast 50, 2022) i 170. najszybciej rosnącej spółki w Europie (Financial Times, 2022). Krzysztof dzieli się wiedzą na łamach „Escola Mobile” na Spotify i YouTube. Jako wykładowca występował m.in. na Global Leadership Conference w Cape Town (2023) czy World Economic Forum w Davos (2018). Ojciec 2 synów. Amator wędrówek górskich, kitesurfingu i rowerów. Obecnie w sprzedaży jest jego książka wydAIniej.pl – na temat tego jak w praktyce stosować AI.
 • Sonia Wysocka

  Sonia Wysocka /Xebia

  Psycholog biznesu i zwolenniczka promowania psychologii pozytywnej w organizacji. Związana z IT od blisko 4 lat, dzięki czemu doskonale rozumie technologiczną rzeczywistość. Przekazując wiedzę koncentruje się na obszarze emocji i motywacji, komunikacji oraz zarządzaniu zmianą.
 • Łukasz Zajączkowski

  Łukasz Zajączkowski /Developico

  Jestem współwłaścicielem trzech spółek Developico, Akademia Aplikacji oraz Infowave. Są to firmy, które z sukcesami działają na rynku IT (główne technologie to Office 365 oraz Power Platform). Od kilkunastu lat prowadzę szkolenia, te twarde (technologie SharePoint, Microsoft Project, Office 365) i te miękkie (autoprezentacja, wystąpienia publiczne, improwizacja stosowana).
 • Marcin Zajkowski

  Marcin Zajkowski /Novicell

  Marcin to programista-przedsiębiorca, który po 10 latach na podwarszawskiej emigracji wrócił do Białegostoku, aby rozkręcać w nim polski oddział agencji digitalowej Novicell. Nadal zdarza mu się ubrudzić ręce kodem, ale w głównej mierze odpowiada teraz za tłumaczenie biznesowi jak rozwiązania cyfrowe są w stanie odpowiadać na ich potrzeby i w drugą stronę - jak developerzy i zespoły budujące rozwiązania mogą ten biznes rozumieć. Wielki fan open source i aktywny członek społeczności zorientowanej wokół CMS Umbraco (.NET). Autor, YouTuber, edukator, leniwy programista z wiecznym niedoczasem 🙂 który jak sam mówi "gdy nie buduje "internetów", uczy jak budować - siebie i innych".